Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-01-11 09:45:32

Zbyszek
Administrator
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 54
Windows 8.1Chrome 71.0.3578.98

Weekend 12-13/01/2019

Cześć.
Nie będę się nikomu swoją obecnością narzucał wiec za radą kolegi powstało to miejsce. Może nie doskonałe, bez wodotrysków graficznych ale przecież nie o to chodzi.
Za utrudnienia przepraszam, ale robię to sam a jestem ciemny w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji bo po to jest temat wolna dyskusja, a i tutaj można coś napisać o Waszych opiniach o tym co proponuję do zagrania na ten weekend.

# 001 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/70OjFBHf
National League North – godz. 16.00
Southport (11) – Leamington (13) FT 5-1
Southport wygra @ 1.85
(5/5)
[dblpt]gora[dblpt] 4.25
Nie powinno Was dziwić, że po raz kolejny gram na Southport bo z uporem maniaka będę powtarzał, ze gdyby nie fatalny początek sezonu oni graliby o mistrzostwo tej ligi. Co prawda Leamington jest ostatnio ciężki do pokonania, bo przegrał ledwie jeden mecz z ostatnich 10-ciu, ale większość meczy remisowali i były to spotkania przeważnie z zespołami z niższych pozycji w lidze.

# 002 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/wBHrC7x7
National League South – godz. 16.00
Gloucester City (21) – Hungersford (19) FT 0-0
Hungersford wygra @ 2..82
(3/5)
[dblpt]dol[dblpt]  3
Gloucester jest w bardzo dużych kłopotach. Mają wielu nieobecnych zawodników.  W ostatnim meczu tylko 10 etatowych graczy, a od tego czasu odeszło z klubu  dwóch z nich. Powód oczywiście prozaiczny. Nie wielkie możliwości finansowe.. Zespół nie ma też obecnie trenera, bo Chris Todd odszedł z klubu. Teraz zespół prowadzi pięciu !!! byłych zawodników klubu.
Hungerford też nie jest świetny, ale przede wszystkim wygrał swoje dwa ostatnie mecze z Oxford City i Concord, a to nie są jacyś chłopcy do bicia. Niewielkie pieniądze postawię tutaj na gości bo moim zdaniem to oni powinni byli być ustawieni tutaj jako faworyci.

# 003 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/fA17V4ZP
Southern League South – godz. 16.00
Walton Casuals (12) -  Hartley Wintney (15) FT 1-2
Walton wygra @ 2.16
(4/5)
[dblpt]dol[dblpt]  4
W tym meczu zbytnio  nie ma się nad czym zastanawiać. Gospodarze świetni na własnym bosku z bilansem 7-2-2. Przegrali z Poole kilka tygodni temu 0-4 ale grali długi czas bez bramkarza, który dostał czerwona kartkę i w bramce stanął zawodnik z pola. Hartley nic specjalnego, szczególnie w meczach wyjazdowych. Dla mnie oczywisty zakład na wygrana gospodarzy.

# 004 https://www.oddsportal.com/public-coupon/L4m7idPQ
Isthmian League (Bostik Premier)  -godz. 16.00
Tonbridge (11) – Kingstonian (2) FT 3-2
Kingstonian wygra @ 2.34
(3/5)
[dblpt]dol[dblpt] 3
Tonbridge nie tak dawno w czołówce ligi, ale spadli bardzo pod względem jakości gry i stanu osobowego wiec nie dziwi, że teraz tylko jedna wygrana i remis w ostatnich 10-ciu meczach we wszystkich rozgrywkach. Kingstonian był przed sezonem dla mnie jednym z kandydatów  do promocji. Jak na razie potwierdza się to w ich grze. Drugie miejsce w tabeli i bez porażki w ostatnich pięciu meczach ligowych w tym dwa ostatnie wyjazdy to wygrane.


Na dzisiaj tyle.
Jutro koło południa kolejne propozycje do zagrania ode mnie.
Dziadek pozdrawia [dblpt])

Offline

#2 2019-01-12 09:50:53

Zbyszek
Administrator
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 54
Windows 8.1Chrome 71.0.3578.98

Odp: Weekend 12-13/01/2019

Obiecane uzupełnienie

# 005 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/1pVvSjMn
League One – godz 16.00
Coventry (8) – AFC Wimbledon (24)  FT 1-1
Coventry wygra @ 1.98
(4/5)
[dblpt]dol[dblpt]  4
Jasne trochę nie typowo zaczynam bo od ligi trzeciej ale kiedy widzę kursy na poziomie @ 2.00 na takie spotkanie to trudno się oprzeć pokusie. Coventry od lat próbuje cóż zmienić i wrócić do świetności, ale zazwyczaj coś brakuje. To solidna ekipa z solidnymi podstawami finansowymi. Wimbledon to trochę sztuczny twór. Grał w Premier League ale potem problemy finansowe i bankructwo ( jakie to proste w Anglii, a w Polsce? Ratujmy tradycje nie ważne jakim kosztem – osobista sugestia choć z Wrocławia jestem i lubię Wisłę ). Powstał AFC i teraz trudno mi wierzyć, ze tutaj zagrożą Coventry.

# 006 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/1pVvSjMn
National League North – godz 16.00
Kidderminster (9) – Boston Utd. (12)  FT 1-2
Boston (ah -0,5) wygra @ 2.44
(2,5/5)
[dblpt]gora[dblpt]  3.6
To jest jakiś totalny absurd aby ustawić w tym meczu gospodarzy jako tak mocnego faworyta. We wtorek przeciwstawiłem się Kidderminster w meczu przeciwko Spennymoor i nie było wielkich problemów. Ja tylko przypomnę, ze w poniedziałek zwolniono trenera w tym klubie, a do dzisiaj nie ma następcy. W tygodniu podpisano w formie pożyczki 19-sto latka z West Brom Clayton’aPhilips’a, ale to jedyne wzmocnienie tego zespołu. Wcześniej przypomnę również cztery porażki i jedna wygrana w ostatnich sześciu meczach. Boston oczywiście nie jest czymś wielkim w lidze. Jedna wygrana w ośmiu meczach ligowych ale na prawdę obecnie Kidderminster nie zasługuje na @ 1.54

# 007 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/1pVvSjMn
National Leage South – godz 16.00
Billerecay (7) – Chippenham (13) FT 1-2
Billerecay (ah-1) wygra @ 2.28
(5/5)
[dblpt]dol[dblpt]  5
Jak pewnie już zauważyliście bardzo rzadko stawiam w niższych ligach minusowe azjatyckie handicapy, ale tym razem zrobię wyjątek. Billerecay w końcu przerwało straszną i nie zrozumiałą dla mnie passe pięciu porażek z rzędu wygrywając na wyjeździe z Weston super Marie co oczywiście nie jest wielkim wyczynem, ale może być odpowiednim bodźcem dla nich. Mają świetny budżet na tą ligę, maja dobrych zawodników i przed sezonem miałem ich jako jednych z trzech głównych faworytów ligi. Chippenham nie jest zła ekipą, ale teraz ma zły okres. Sporo kontuzji a do tego w zespole panuje virus i wielu zawodników jest chorych lub tuż po chorobie. Próbuję się wypożyczać graczy na krótkoterminowe pożyczki ale zazwyczaj są to bardzo młodzi zawodnicy. Teraz jedna wygrana w siedmiu meczach. Szczerze Billerecay jest dla mnie podstawowym zakładem na sobotę do jakiegoś dubla, ale tym razem spróbuję handicapu -1 jako singla.

# 008 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/ItFf6txP
Dartford (9) – St. Albans (8)  FT 3-2
St. Albans (ah+0) wygra @ 3.61
(2,5/5)
[dblpt]dol[dblpt]  2,5
Chyba o czymś nie wiem, bo po prostu nie wyobrażam sobie w tym wypadku aby gospodarze mieli aż taką wielką przewagę aby ustawić ich jako faworytów. Dartford co prawda ma mocny bilans własnego boiska ale St. Albans zaledwie jedna porażka w siedmiu meczach ligowych w tym cztery wygrane oraz cztery z pięciu meczy wygranych z tym rywalem. Typ dla odważnych ale ja sobie nie mogę tego darować.

# 009 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/5fVBkBn9
NPL Premier League – godz 16.00
Basford (8) – South Shields (4)  FT 0-3
South Shield wygra @ 2.43
(3/5)
[dblpt]gora[dblpt]  4.29
Teoretycznie to mecz dwóch zespołów z czołówki tabeli ale różnica punktowa to 12 punktów na korzyść gość plus jeden mecz mniej rozegrany wiec nie dziwcie się, że to w nich upatruję zwycięzców tej potyczki, tym bardziej, ze Shields ma teraz pięć meczy bez porażki w tym cztery ostanie to wygrane a gospodarze cztery porażki w ostatnich pięciu meczach ligowych.

# 010 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/c8y3lDRo
FA Trophy – godz 16.00
Blyth Spartans – Boreham Woods  FT 1-0
Blyth wygra @ 2.78
(3/5)
[dblpt]gora[dblpt]  5.34
Nie byłbym sobą gdybym nie przeciwstawił się tutaj gościom. Spartans to typowe walczaki.
W poprzednim sezonie straszyli nawet większe kluby w FA Cup.
Woods ligę wyżej ale nie porównuje ich do poprzedniego sezonu.
Teraz jedynie średniak. Oczywiście nie za wszystkie pieniądze świata i nie dla tych co szukają pewnej kasy, ale ja po prostu nie mogę tego odpuścić za średnia stawkę 3/5 czyli jak już pisałem 30. Waluta dowolna.

Duble:

# 011 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/wo754oKs
Bradford Park Aveniu (2) – FC United (20) FT 2-3
Bradford wygra @ 1.63
Eastbourne Boro (14) – Weston super Mare (22)  FT 1-1
Boro wygra @ 1.82
AKO : @ 2.96
(3/5)
[dblpt]dol[dblpt]  3
Bradford na pewno będzie podrażniony ostatnimi wynikami wiec tutaj będzie dążył do wygranej. FC United choć ich lubię to jednak nie ta liga. W drugim meczu choć Boro nic szczególnego to jednak Weston jest … no właśnie.

# 012 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/o6WEy6BW
Alvechurch (10) – Halesowen (21)  FT 1-0
Alvechurch wygra @ 1.60
Redditch (14) – Bedworth United (22)  FT 0-1
Redditch wygra @ 1.53
AKO : @ 2.44
(4/5)
[dblpt]dol[dblpt]  4
W obu wypadkach różnica jakości jest po stronie gospodarzy.

# 013 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/d8U9N81z
Stoubridge (1) – Banbury (8)  FT 2-0
Stoubridge wygra @ 1.59
Metropolitan Police (5) – Hendon (11) FT 3-0
Police wygra @ 1.64
AKO : @ 2.60
(4/5)
[dblpt]gora[dblpt]  6.4
Co prawda Banbury są w czołowej ósemce ligi, ale różnica punktowa do lidera Stoubridge to 20 punktów. Nie wspomnę już że gospodarze to liderzy ligi. W drugim meczu Policja ma zbyt silny skład abym miał myśleć, że na własnym boisku nie wygrają tym bardziej przy ich
bilansie 9-2-1.


# 014 - https://www.oddsportal.com/public-coupon/tWRlz5xi
Falkestone (8) – AFC Homchurch (18)  FT 5-0
Falkestone wygra @ 1.65
Whitehawk (22) – Dorking (3)  FT 1-1
Dorking wygra @ 1.65
AKO : @ 2.72
(4/5)
[dblpt]dol[dblpt]  4
No cóż… Nie stawiam 5/5 bo jeden zakład na wyjeździe ale jak to nie wejdzie to mówcie do mnie… stary dziadek.

Pozdrawiam.

Offline

#3 2019-01-13 11:31:14

Zbyszek
Administrator
Dołączył: 2019-01-10
Liczba postów: 54
Windows 8.1Chrome 71.0.3578.98

Odp: Weekend 12-13/01/2019

Nie zbyt udana sobota.
Na minusie   [dblpt]dol[dblpt] 8.62, choć wieczór był zupełnie inny.
Dzisiaj na razie boli mnie głowa [dblpt])
Przepraszam.

Wiadomość dodana po 1 h 28 min 02 s:
Szczerze mówiąc patrzę w dzisiejszy zestaw piłkarski i nie widzę nic dla mnie.
No może poza Rio Ave w Portugalii.
Rio Ave zawsze silne na własnym boisku.
Teraz ma chwile słabości bo bez wygranej już od ośmiu meczy.
ale nie będę nic na siłę robił, tym bardziej z boląca głową.

Offline

#4 2023-10-01 09:43:00

xaagon
Użytkownik
Dołączył: 2023-09-24
Liczba postów: 93
Windows 7Firefox 56.0

Odp: Weekend 12-13/01/2019

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.ru
gearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ru
handradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.ru
jogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.ru
lancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.ru
mammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.runameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.ru
randomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ru
seawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru

Online

#6 2024-02-05 19:12:21

xaagon
Użytkownik
Dołączył: 2023-09-24
Liczba postów: 93
Windows 7Firefox 56.0

Odp: Weekend 12-13/01/2019

Online

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dunekliga - gg-libra - forum-psn - lolwrpolska - 1a